תרומה לקהילה

מאז שהתחלתי לעסוק בקסמים או יותר נכון להופיע (שזה אומר בגיל 11), הבנתי את החשיבות של לעזור לחלשים ממך. מאז בעצם ועד היום, אני משתדל לתרום הופעות והצגות ככל יכולתי, לאוכלוסיות של ילדים ומבוגרים בעלי מוגבלויות שונות. בדרך זו אגב, רכשתי את הידע והניסיון הרב שיש לי ביצירת קשר וכימיה עם ילדים בעלי פיגור שכלי, אוטיסטים, חולי נפש, חירשים ועוד תסמונות שונות ומגוונות.

שתי האוכלוסיות היקרות לליבי ולהן אני משתדל לתרום הכי הרבה הן: ילדים חולי סרטן וניצולי שואה.
בכל פעם מחדש אני שמח להגיע לבי"ח שניידר לילדים, בי"ח דנה לילדים וארגון עמך, ולהעלות חיוך וצחוקים על פניהם של הילדים והמבוגרים. ממש כמו הקלישאה האומרת: "בכל פעם אני בא לחזק ויוצא מחוזק".
זו הדרך שלי אני מאמין לתרום לעולם, לחלוק את הכישרון שזכיתי בו עם אחרים.

אחד מפרוייקטים ההתנדבות הגדול שלי, היה במלחמת "צוק איתן" (יולי 2014), בו ירדתי עם עוד עשרות אמנים צדיקים וטובי לב, להופיע מול ילדי הדרום ועוטף עזה שספגו הכי קשה, בעשרות מופעים.
פרוייקט ההתנדבות הגדול האחרון שלי, היה ועודנו, שיתוף פעולה יחד עם "פרוייקט ניצוצות" העושים פעילות הסברתית מבורכת במאות בתי ספר תיכוניים בארץ. במהלך פרוייקט זה, אני מרצה בפני בני נוער תיכוניסטיים על סיפור חיי, ועל איך אפשר להצליח בחיים, גם אם הכל ניראה קשה כעת וגם אם אתם הולכים נגד הזרם המקובל וכו – עדיין יש דרכים נוספות להצליח. פרוייקט מאוד מרגש שמסב לי המון אושר פנימי.