מופע קסמים לקניונים | קוסם מפעיל לילדים | הפעלות לילדים

"הרבה מעבר לקסם" – מופע קסמים בימתי עשיר

"הרבה מעבר לקסם" הוא מופע קסמים לכל המשפחה ומופע הדגל של גיא, המיועד לקניונים, במות גדולות, מתנ"סים, ימי גיבוש וכייף של ילדיי עובדים ערבי יום העצמאות, חג חנוכה, חג פורים ועוד.

מדובר במופע קסמים ייחודי וחדשני, עם הרבה קסמים ואילוזיות, שתי רקדניות, קטעי אש בימתיים, פירוטכניקה ואפקטים מיוחדים, ושלל אביזרי במה ססגוניים. הקסמים שזורים בהמון צחוק והומור, מלווים במוסיקה מלהיבה ושיתוף אינטראקטיבי מלא של הילדים.
אורכו של המופע הוא שעה, והוא מתאים לכמות גדולה של קהל. בתנאים אידיאלים (כמו אולם תיאטרון, או במה גדולה וטובה) הוא מתאים אף לכ- 500 ילדים ויותר.

בשורה התחתונה – מסתבר שאלפי ילדים לא טועים!

  • צפו בקליפ מתוך המופע "הרבה מעבר לקסם" בכפתור הגלריה שלמעלה (גלריית וידאו).
  • מומלץ לערוך את המופע בחלל סגור.
  • המופע כולל מערכת הגברה גדולה ומקצועית, ותפאורה מרשימה וססגונית.
  • לגיא ביטוח צד ג' לעסק.
  • גיא הוא גם בעל תעודת "מפעיל מורשה" להפעלת זיקוקי דינור ופירוטכניקה מטעם ה"משרד לבטיחות ולגהות".
  • זה המקום לציין, כי לגיא ניסיון רב בעבודה מול ילדים (וגם מבוגרים) בעלי מוגבלויות שונות ועם בעיות התפתחותיות והתנהגותיות מגוונות.

לקוחות מספרים:

"גיא הופיע במדרחוב רוטשילד בראשון לציון, כחלק מאירועי שבוע הספר בעיר. לצורך כך תכנן גיא מופע קסמים יחודי שהתבסס על יצירות וספרים מעולם הילדים, ועשה זאת עם המון מחשבה, מקצועיות, יצירתיות והצליח לסחוף ולהקסים את הקהל הרב שהגיע לראותו במופע מיוחד זה. אני שמחה שגיא ברכה לקח חלק באירועי הספר בעיר, כי ביכולתו הנפלאה ובחיבור המיוחד שלו עם ילדים, הוא תרם להצלחת היריד."

ריקי שטרולי
מנהלת תחום תרבות
הרשות לתרבות ואמנות
החברה העירונית ראשון לציון.
_________________________________________________

"חברת אפטר סקול והקוסם גיא ברכה עובדים במשותף מזה כ שש שנים.
כמו תמיד, גיא מאומן, מעניק שירות מצוין מרגע השיחה והתיאום בטלפון, במופעים ועד רגע סיום פירוק הציוד. המופעים של גיא הנם אינטראקטיביים ומאפשרים לקהל להיות חלק פעיל ולא רק צופה. השתתפותו בכל קייטנה הינו עניין של הכרח. בימים אלו אנו מתחילים שיתוף פעולה עם הצגה חדשה של גיא."

טטי פריידנסון – מנהלת פיתוח אפטר סקול. 
________________________________________________

רשמו ביומנים – גיא הקוסם מגיע עם המופע "הרבה מעבר לקסם" למיני ישראל במהלך כל חוה"מ פסח (2019) ל- 16 הופעות. מוזמנים להתעדכן בלו"ז המצורף.
מחכה ומצפה לראותכם שם:) חג שמח!

________________________________________________________________

ב- 2 למרץ (2.3.17) גיא מגיע חוזר עם המופע "הרבה מעבר לקסם" לקניון "דרך הים" עתלית, בשעה 17:00! הכניסה חופשית בואו בהמוניכם!
גיא יחכה לכם שם גם כדי להצטלם בסוף המופע.

__________________________________________________________

ב 6.9 גיא חוזר לקניון עזריאלי רמלה עם המופע "הרבה מעבר לקסם" בשעה 17:30! הכניסה חופשית בואו בהמוניכם! גיא יחכה לכם שם גם כדי להצטלם בסוף המופע.

גיא הקוסם במופע קסמים בקניון עזריאלי

 

גיא הקוסם מפעיל לימי הולדת

______________________________________________________ 

ב 18.7 המופע "הרבה מעבר לקסם" מוצג בקניון עזריאלי חולון בשעה 17:30! בואו בהמוניכם, הכניסה חופשית!

ארגון ליום הולדת לכל הילדים והילדות החמודים ולהורים, לכבוד החופש הגדול והקייץ, אני אשמח לראותכם במופע שלי בקניון עזריאלי חולון. בואו בהמוניכם, הכניסה חינם וחופשית. במופע יהיו מלא קסמים ואילוזיות מדהימות, הרבה קסמי אש, מוסיקה מגניבה, וכמובן שאשתף אתכם – הילדים במופע. אני אעלה ילדים לבמה ואבצע איתם קסמים משותפים מגניבים ומצחיקים. תבואו. יש מזגן ויהיה קסום ביותר! מופע קסמים מדהים גיא ברכה הקוסם לבר מצווה